AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

İhale İlanı  

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından, aşağıda gruplar halinde detaylandırılan işler için açık ihale yoluyla tedarikçi seçimi yapılacaktır.

 

DOSYA NUMARASI

İŞİN ADI

İHALE TARİHİ

İHALE SAATİ

 

2018.SAYAÇOPR-YAZILIM.01

OTOMATİK SAYAÇ OKUMA SİSTEMİ YAZILIMI KİRALAMA İŞİ

 

20.06.2018

 

15.00

 

Açıklama;

 

İhale dosyaları, AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Genel Müdürlüğü- Gayberli Mah.28043 Sk. No:43/A Onikişubat/Kahramanmaraş Satınalma Müdürlüğünde görülebilir veya akedasdagitim@hs03.kep.tr kep adresinden irtibata geçilerek ihale dosyasının tamamı temin edilebilir. İhale dosya bedeli olmayıp ihalelere katılmak isteyen istekliler, ihale dokümanlarını, Şirketimiz Satınalma Müdürlüğünden imza karşılığı elden, elektronik posta başvurusu sonucu istekliye ödemeli kargo ile veya kayıtlı e-posta adresi yoluyla temin edebilirler. Bu üç yöntemden birinin olmaması durumunda ihaleye teklif kabul edilmeyecektir.

 

İhaleye teklif verecek olan isteklilerden istenen mali ve teknik yeterlilik kriterleri;

 

Teknik yeterlilik kriteri:

Yüklenici yeterlilik zarfında en az 10.000 ölçü noktasını içeren benzer mahiyette bir işi başka yurtiçi/yurtdışı dağıtım firmasında yapmış ya da yapıyor olmalı. Bahse konu iş bitirilmiş ise iş bitirme belgesini,  iş halen devam ediyor ise işin yapıldığı Dağıtım Şirketinin vereceği referans mektubunu teklif sırasında sunmalıdır.

Teklifler, idari şartnamede yer alan hükümlere göre kapalı zarfta alınacak, ihale açık oturum şeklinde yapılacak ve aynı zamanda katılımcı firmalarla açık eksiltme yapılacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarla ilgili tüm detaylar ihale dokümanlarında ayrıntılı olarak verilmiştir.

Teklif zarfları;  yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde Gayberli Mah.28043 Sk. No:43/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinde bulunan Akedaş Merkez binasında yapılacak oturumlarda açılacaktır.

 

Şirket Adı

AKEDAŞ Elektrik Dağıtım A.Ş

Telefon

0344 221 35 10

Fax

0344 225 35 31

Adres

Gayberli Mah. 28043. Sokak B blok No:43/A

 Onikişubat/ KAHRAMANMARAŞ

İlgili Kişi

Emre KOLSUZ

Telefon

0531 992 61 35

E-posta

emre.kolsuz@akedasdagitim.com.tr

                                                                                                                                                               

Yayınlanma Tarihi : 2018-06-07