Adres:
Gayberli Mahallesi 28043 Sokak B Blok No:43/A Onikişubat Kahramanmaraş
Telefon :
0 344 221 35 10
Müşteri Temsilcisi:
186
FAX:
0 344 221 44 06
İletişim

Mesaj Gönderme Başarılı!

Hay Aksi ! Bişeyler ters gitti. Lütfen tekrar gönderiniz >

Biz Kimiz?

Kahramanmaraş ve Adıyaman ilinin Elektrik Dağıtım işinin işletme hakkını özelleştirme kapsamında devir alan Kipaş, Arsan, İskur, Nazar konsorsiyumunun kurduğu işini en kaliteli şekilde yapmaya çalışan elektrik dağıtımı firmasıyız.
Hizmet kalitesi, performansı, yenilikçiliği ve sürdürülebilir gelişim dinamizmi ile sektöründe daima lider ve iz bırakan bir kuruluş olma vizyonu, kaliteli ve kesintisiz elektrik enerjisi dağıtıp ve tüketici menfaatine yönelik yan hizmetler geliştirme misyonunu edinmiş bölgesinin güçlü sanayicilerinin ülkede ki markasıyız.

AKEDAŞ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. olarak faaliyet gösterilen bölgenin arazi ve ikliminden kaynaklı zor işletme koşullarına rağmen müşterilerine kaliteli ve kesintisiz enerji sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.

Kahramanmaraş’ta yaklaşık 450 bin, Adıyaman’da da yaklaşık 240 bin müşteriye hizmet veriyor. Her iki ilde de bu müşterilerin yüzde 10’unu ticarethaneler oluşturuyor. Kahramanmaraş’ta 700, Adıyaman’da 500 sanayi tesisine üretim faaliyetleri için elektriğin hatlar üzerinden ulaşımını sağlıyoruz.