Adres:
Gayberli Mahallesi 28043 Sokak B Blok No:43/A Onikişubat Kahramanmaraş
Telefon :
0 344 221 35 10
Müşteri Temsilcisi:
186
FAX:
0344 221 35 40

Yönetim Kurulu

Ä°lgili resim

Mehmet Hanefi Öksüz

Yönetim Kurulu Başkanı

1953 yılında Kahramanmaraş'ta doğan Öksüz, ilköğrenimini Kahramanmaraş'ta, liseyi İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamlamıştır. İTÜ Makine Mühendisliği mezunu olan Öksüz, yurtdışında tekstil ve ziraat konusunda eğitim görmüş ve babasının ziraatçı olması nedeniyle iş hayatına ziraatçılıkla başlamıştır. 
1984 yılında KİPAŞ A.Ş.'nin faaliyete geçmesi ile Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Öksüz, halen bu görevini sürdürmektedir. 1998 yılında Kahramanmaraş Sanayici ve İş Adamları Derneği'nin (KASİAD) kurulmasına öncülük etmiş ve Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilmiştir. KASİAD'ta uzun yıllar bu görevi sürdüren Öksüz , halihazırda derneğin Danışma Kurulu Başkanıdır . Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu üyeliğinin yanı sıra bu yıl Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 64. Genel Kurulu sonucunda Yüksek Koordinasyon Kurulu üyeliğine seçilmiştir. 
Evli ve beş çocuk babası olan Öksüz, İngilizce bilmektedir.

 

 

 


Alişan Arıkan

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1967' te Kahramanmaraş 'ta doğan Arıkan, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü mezunudur.

1990 yılından bu yana Arsan Şirketler Grubu'nda Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Başkanlığı yapmaktadır. TOBB Tekstil Meclisi Başkan Vekilliği ve Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeliği,  TİM delegeliği görevlerini de sürdüren Arıkan, 1998 - 2009 yılları arasında İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri yönetim k urulu üyeliği, TİM meclis üyeliği ve Pamuklu Tekstil Sanayicileri Birliği başkanlığı ve Türkiye Tekstil İthalatçıları Birliği başkan vekilliği görevlerinde bulunmuştur . 
Halen Kahramanmaraş Barosu'na kayıtlı avukat olan Arıkan evli ve üç çocuk babasıdır.


                            

Emre Balduk

Yönetim Kurulu Üyesi

1986 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2006 yılında IMI İstanbul İtalyan Lisesi’nden mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında, London School of Economics’ten kredili dersler aldı. 2011 yılında Koç Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu. Üniversite öğrenimi sırasında Unicredit bankasında proje finansmanı bölümünde ve Big Four firmalarından olan Pwc firmasında Vergi Denetimi bölümünde staj yaptı. Üniversiteden mezun olduktan sonra Pwc firmasında vergi departmanının altındaki M&A (Satınalma&Birleşme) ekibinde 1 yıl çalıştı. 2013 yılından bu yana Nazar Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evlidir, iyi derecede İngilizce ve İtalyanca, başlangıç seviyesinde İspanyolca bilmektedir.


Abdulkadir KURTUL

Yönetim Kurulu Üyesi

1961 yılında doğan Kurtul, ilk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamlamıştır. ABD Atlanta'da Mercer Üniversitesi İşletme Ekonomisi bölümünden 1985 yılında mezun olmuştur. İş hayatına Kurteks Tekstil ve Çiğitaş Yağ şirketlerinde başlayan Kurtul, 1990 yılında İskur Grup Şirketlerinde de görev almıştır. Halen bu şirketlerin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Kurtul aynı zamanda Siirt Elektrik Üretim A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığı, Bilkur Tekstil Boya A.Ş. ve Modena Mensucat Dokuma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Tunceli Elektrik Ltd. Şti. ve Marfi Otomotiv Ltd. Şti. şirket müdürlüğü, Adıyaman Kahramanmaraş Elektrik Dağıtım A.Ş. (AKEDAŞ), Kam Enerji Üretim A.Ş., Uhud Enerji Üretim A.Ş., Hidro Plastik San. ve Tic. A.Ş. yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürütmektedir. 
Kurtul, evli ve beş çocuk babasıdır.